Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility O nas – lokalna-zywnosc.pl

NIE PAMIĘTASZ HASŁA?

STWÓRZ KONTO

Z gospodarstwa na stół...

Sklep internetowy Lokalna Żywność to miejsce, gdzie można kupić produkty prosto od rolników i wytwórców z województwa kujawsko-pomorskiego. Zarówno warzywa i owoce, jak i sery, przetwory czy wędliny są produkowane od początku do końca z surowców pochodzących z ich hodowli, upraw lub zaprzyjaźnionych gospodarstw.

Chcemy dostarczać naszym odbiorcom świeżą i zdrową żywność, która przypomni im smaki dzieciństwa. Zależy nam, żeby promować produkty unikatowe, robione według tradycyjnych receptur, bez ulepszaczy i zbędnych środków chemicznych. To również szansa na promocję swojej działalności przez naszych dostawców, którzy są mieszkańcami województwa kujawsko-pomorskiego. Na naszej stronie znajdują się nie tylko opisy produktów, ale także informacje o tych, którzy je produkują. Nasi rolnicy to pasjonaci, ludzie którzy z troską i dbałością przygotowują swoje produkty. 

...lokalna żywność najwyższej jakości

Lokalna Żywność to przykład wdrażania idei krótkiego łańcucha żywności.  Dostawy żywności będą odbywały się zawsze po zebraniu produktów albo bezpośrednio po ich wytworzeniu. Krótki łańcuch dostaw powstaje po to, żeby zapewnić korzyści zarówno po stronie świadomych konsumentów, którzy mają możliwość nabycia produktów lokalnych o najwyższej jakości bez tracenia czasu na ich zakup, jak  również dla  rolników zdobywających nowe rynki zbytu. 

Zapraszamy zatem do zakupów na naszej stronie. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo nabyć produkty żywnościowe dla siebie, dla swojej rodziny, do codziennej konsumpcji, czy na upominek dla przyjaciół. Sklep internetowy Lokalna Żywność to alternatywa łącząca tradycję, nowoczesność i dbanie o nasze zdrowie.

TOP